Zespół

Daniel
Macyszyn

Prezes Zarządu

Założyciel Fundacji ePaństwo, twórca Sejmometru, dyrektor Labu. Dwukrotnie wyróżniony nagrodą ePSI Trailblazer oraz nominowany do nagrody INFO STAR za osiągnięcia w kategorii rozwiązania informatyczne w 2011 r.

Krzysztof
Izdebski

Dyrektor Programowy

Prawnik i aktywista. Chce, by państwo działało sprawnie i wierzy, że zależy to tylko od chęci polityków. Denerwuje się, gdy ktoś nie chce mu dać informacji albo go oszukuje. Szczególnie, jeśli robią to politycy.

Marta
Kierepka

Dyrektor finansowa

Zajmuje się sprawami finansowymi i kadrowymi: planowaniem finansowym, monitoringiem finansowym i rozliczaniem finansowym.

Marta
Skotnicka

Event Manager

Z wykształcenia lingwistka. Doświadczona w realizowaniu projektów i publikowaniu książek. W fundacji zajmuje się narracją i organizacją konferencji. Poza pracą uczy jogi.

Wojciech
Sańko

Koordynator "Koduj dla Polski"

Animator współpracy interdyscyplinarnej pomiędzy światem technologicznym, organizacjami pozarządowymi i władzą publiczną. Promotor technologii, która odpowiada na potrzeby i problemy społeczne. Prywatnie, fan literatury i filmów sci-fi oraz gier strategicznych.

Aleksandra
Kamińska

Koordynatorka DSI4EU, Event Manager, Spec. ds. Komunikacji

Do zespołu dołączyła podczas PDF 2015 wspomagając nas przy jego organizacji, od tamtej pory angażuje się w organizację kolejnych edycji. Koordynuje projekt DSI4EU, gdzie mapuje europejskie innowacje społeczne z zakresu cyfrowej demokracji. Koordynuje naszą komunikację w mediach społecznościowych.

Magdalena
Siwanowicz-Suska

Radca Prawny, Specjalista ds. Policy

Prawnik. Zajmuje się sprawami prawnymi i policy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich kancelariach prawnych oraz organizacji pozarządowej. Współpracowała z Zespołem Otwartych Danych w Gdańsku.

Jan
Żankowski

Inżynier oprogramowania

Informatyk z doświadczeniem pracy w Google i w startupie e-commerce. Spędził 10 lat za granicą i świetnie czuje się w międzynarodowych inicjatywach. Zależy mu by praca miała "misję".

Monika
Kajalidis

Analityk, koordynator

Kelly
Halseth

koordynatorka Code for All

Kelly ma bogate doświadczenie jako organizatorka społecznościowa, facylitatorka współpracy i rozwoju potencjału. Starając się uczynić świat lepszym, kierowała i zarządzała inicjatywami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, wykorzystując technologie obywatelskie w celu rozwiązania złożonych problemów społecznych.

Magda
Sadura

Event Manager

Dołącz do nas

Jesteśmy pasjonatami otwartego rządu i wykorzystywania nowych technologii do tworzenia społeczeństwa obywatelskiego. Myślisz w podobny sposób?

Napisz do nas