Zespół

Daniel
Macyszyn

Prezes Zarządu

Założyciel Fundacji ePaństwo, twórca Sejmometru, dyrektor Labu. Dwukrotnie wyróżniony nagrodą ePSI Trailblazer oraz nominowany do nagrody INFO STAR za osiągnięcia w kategorii rozwiązania informatyczne w 2011 r.

Krzysztof
Izdebski

Dyrektor Programowy

Prawnik i aktywista. Chce, by państwo działało sprawnie i wierzy, że zależy to tylko od chęci polityków. Denerwuje się, gdy ktoś nie chce mu dać informacji albo go oszukuje. Szczególnie, jeśli robią to politycy.

Marta
Kierepka

Dyrektor finansowa

Zajmuje się sprawami finansowymi i kadrowymi: planowaniem finansowym, monitoringiem finansowym i rozliczaniem finansowym.

Marta
Skotnicka

Event Manager

Z wykształcenia lingwistka. Doświadczona w realizowaniu projektów i publikowaniu książek. W fundacji zajmuje się narracją i organizacją konferencji. Poza pracą uczy jogi.

Wojciech
Sańko

Koordynator "Koduj dla Polski"

Animator współpracy interdyscyplinarnej pomiędzy światem technologicznym, organizacjami pozarządowymi i władzą publiczną. Promotor technologii, która odpowiada na potrzeby i problemy społeczne. Prywatnie, fan literatury i filmów sci-fi oraz gier strategicznych.

Magdalena
Siwanowicz-Suska

Radca Prawny, Specjalista ds. Policy

Prawnik. Zajmuje się sprawami prawnymi i policy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich kancelariach prawnych oraz organizacji pozarządowej. Współpracowała z Zespołem Otwartych Danych w Gdańsku.

Jan
Żankowski

Inżynier oprogramowania

Informatyk z doświadczeniem pracy w Google i w startupie e-commerce. Spędził 10 lat za granicą i świetnie czuje się w międzynarodowych inicjatywach. Zależy mu by praca miała "misję".

Monika
Kajalidis

Ekspert, Koordynator

Jest ekspertem w dziedzinie polityki publicznej, w szczególności w kontekście otwartych danych i funkcjonowania administracji centralnej i samorządowej. W Fundacji zajmuje się między innymi komunikacją, wizerunkiem oraz strategią biznesową portalu Rejestr.io.

Kelly
Halseth

Koordynatorka Code for All

Organizatorka społecznościowa, facylitatorka współpracy i rozwoju potencjału. Starając się uczynić świat lepszym, kierowała i zarządzała inicjatywami w USA i Kanadzie, wykorzystując technologie obywatelskie w celu rozwiązania złożonych problemów społecznych.

Magda
Sadura

Menedżerka kultury i konferencji

Menedżerka kultury, kulturoznawczyni, specjalistka w zakresie komunikacji i koordynacji międzynarodowych projektów teatralnych i interdyscyplinarnych.
Entuzjastka działań na rzecz rozwoju publiczności i edukacji ekologicznej. W Fundacji kieruje organizacją konferencji PDF CEE.

Katarzyna
Koślacz

Producentka

Przez wiele lat związana z branżą kulturalną jako producentka licznych wydarzeń artystycznych i tour managerka zespołu teatralnego. Lubi ludzi, nawet artystów, kocha zwierzęta i przyrodę. W Fundacji zajmuje się współorganizacją PDF CEE.

Aleksandra
Toeplitz

Specjalistka ds. Komunikacji

Doświadczona marketing i project managerka. Po kilku latach w korporacji zdecydowała się zmienić pracę na taką, która daje jej możliwość konstruktywnego działania na rzecz ludzi i środowiska. Nie lubi bylejakości - zwłaszcza tej na samej górze.

Anna
Kuliberda

Edukatorka, trenerka

Związana z Fundacją od samego początku jej istnienia. Edukatorka i trenerka. Pomaga i doradza NGO-som w zarządzaniu projektami oraz wprowadzaniu i wykorzystywaniu rozwiązań technologicznych w działaniach. Fundatorka społeczności The Radical Act of Self-Care walczącej z wypaleniem u aktywistów.

Bartosz
Aninowski

Architekt IT, Współpracownik

Ma ponad 15 lat doświadczenia w budowie rozwiązań serwerowych i rozwoju oprogramowania.
Entuzjasta nowych technologii, platform chmurowych oraz idei open source. Wspiera zespół w obszarach infrastrukturalnych i strategii IT.

Dołącz do nas

Jesteśmy pasjonatami otwartego rządu i wykorzystywania nowych technologii do tworzenia społeczeństwa obywatelskiego. Myślisz w podobny sposób?

Napisz do nas