Zespół

Daniel
Macyszyn

Prezes Zarządu

Założyciel Fundacji ePaństwo, twórca Sejmometru, dyrektor Labu. Dwukrotnie wyróżniony nagrodą ePSI Trailblazer oraz nominowany do nagrody INFO STAR za osiągnięcia w kategorii rozwiązania informatyczne w 2011 r.

Krzysztof
Izdebski

Dyrektor Programowy

Prawnik i aktywista. Chce, by państwo działało sprawnie i wierzy, że zależy to tylko od chęci polityków. Denerwuje się, gdy ktoś nie chce mu dać informacji albo go oszukuje. Szczególnie, jeśli robią to politycy.

Marta
Skotnicka

Event Manager

Z wykształcenia lingwistka. Doświadczona w realizowaniu projektów i publikowaniu książek. W fundacji zajmuje się narracją i organizacją konferencji. Poza pracą uczy jogi.

Marta
Kierepka

Dyrektor finansowa

Zajmuje się sprawami finansowymi i kadrowymi: planowaniem finansowym, monitoringiem finansowym i rozliczaniem finansowym.

Krzysztof
Madejski

Koordynator "Koduj dla Polski"

Koordynuje, networkuje, programuje, a po godzinach walczy z zalewem reklam w przestrzeni publicznej.

Wojciech
Sańko

Koordynator "Koduj dla Polski"

Animator współpracy interdyscyplinarnej pomiędzy światem technologicznym, organizacjami pozarządowymi i władzą publiczną. Promotor technologii, która odpowiada na potrzeby i problemy społeczne. Prywatnie, fan literatury i filmów sci-fi oraz gier strategicznych.

Aleksandra
Kamińska

Asystentka, Mł. Specjalista ds. eventów

Członkini warszawskich organizacji pozarządowych zaangażowanych w dbanie o czystość wokół Wisły. Do zespołu dołączyła podczas PDF 2015 wspomagając nas przy jego organizacji. W wolnym czasie jest fotoblogerem dokumentującym polskie murale.

Katarzyna
Mikołajczyk

Koordynatorka Programu Otwarte Dane

Łódzka aktywistka, na co dzień koordynuje projekt Otwarte Dane, wspierający gminy w sprawnym otwieraniu posiadanych baz danych i udostępnianie ich mieszkańcom. Wielbicielka danych budżetowych, partycypacji i planszowych gier logicznych.

Magdalena
Siwanowicz

Specjalista ds. Prawnych

Zajmuje się sprawami prawnymi i policy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji ePaństwo oraz w warszawskich kancelariach prawnych. Współpracowała z Zespołem Otwartych Danych w Gdańsku. Ukończyła aplikację radcowską prowadzoną przez OIRP w Warszawie.

Dołącz do nas

Jesteśmy pasjonatami otwartego rządu i wykorzystywania nowych technologii do tworzenia społeczeństwa obywatelskiego. Myślisz w podobny sposób?

Napisz do nas