Zespół

Daniel
Macyszyn

Prezes Zarządu

Założyciel Fundacji ePaństwo, twórca Sejmometru, dyrektor Labu. Dwukrotnie wyróżniony nagrodą ePSI Trailblazer oraz nominowany do nagrody INFO STAR za osiągnięcia w kategorii rozwiązania informatyczne w 2011 r.

Krzysztof
Izdebski

Dyrektor Programowy

Prawnik i aktywista. Chce, by państwo działało sprawnie i wierzy, że zależy to tylko od chęci polityków. Denerwuje się, gdy ktoś nie chce mu dać informacji albo go oszukuje. Szczególnie, jeśli robią to politycy.

Marta
Skotnicka

Event Manager

Z wykształcenia lingwistka. Doświadczona w realizowaniu projektów i publikowaniu książek. W fundacji zajmuje się narracją i organizacją konferencji. Poza pracą uczy jogi.

Krzysztof
Madejski

Koordynator projektów międzynarodowych

Koordynuje, networkuje, programuje, buduje społeczności. Zaangażowany w działalność sieci TransparenCEE, Koduj dla Polski, Code for All.

Marta
Kierepka

Dyrektor finansowa

Zajmuje się sprawami finansowymi i kadrowymi: planowaniem finansowym, monitoringiem finansowym i rozliczaniem finansowym.

Wojciech
Sańko

Koordynator "Koduj dla Polski"

Animator współpracy interdyscyplinarnej pomiędzy światem technologicznym, organizacjami pozarządowymi i władzą publiczną. Promotor technologii, która odpowiada na potrzeby i problemy społeczne. Prywatnie, fan literatury i filmów sci-fi oraz gier strategicznych.

Aleksandra
Kamińska

Koordynatorka DSI4EU, Event Manager, Spec. ds. Komunikacji

Do zespołu dołączyła podczas PDF 2015 wspomagając nas przy jego organizacji, od tamtej pory angażuje się w organizację kolejnych edycji. Koordynuje projekt DSI4EU, gdzie mapuje europejskie innowacje społeczne z zakresu cyfrowej demokracji. Koordynuje naszą komunikację w mediach społecznościowych.

Magdalena
Siwanowicz-Suska

Radca Prawny, Specjalista ds. Policy

Prawnik. Zajmuje się sprawami prawnymi i policy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich kancelariach prawnych oraz organizacji pozarządowej. Współpracowała z Zespołem Otwartych Danych w Gdańsku.

Jan
Żankowski

Inżynier oprogramowania

Informatyk z doświadczeniem pracy w Google i w startupie e-commerce. Spędził 10 lat za granicą i świetnie czuje się w międzynarodowych inicjatywach. Zależy mu by praca miała "misję".

Dołącz do nas

Jesteśmy pasjonatami otwartego rządu i wykorzystywania nowych technologii do tworzenia społeczeństwa obywatelskiego. Myślisz w podobny sposób?

Napisz do nas