Fundacja ePaństwo zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli organizacji nieformalnych do udziału w warsztacie poświęconym wpływowi obywateli i obywatelek na proces podejmowania decyzji w samorządach. Spotkanie odbędzie się online 15 marca 2021 r. o godzinie 18 na platformie Zoom. 

Warsztat odbywa się w ramach projektu prowadzonego przez Fundację ePaństwo oraz jej partnerów z Węgrzech i Rumunii, w trakcie którego badacze i badaczki przyglądali się z bliska przykładom współpracy na linii organizacje – samorządy. Z raportem  można zapoznać się na stronie Fundacji.

W oparciu o przeprowadzone rozmowy, Fundacja stworzyła roboczą wersję przewodnika po działaniach, mających na celu wpływanie przez organizacje na proces podejmowania decyzji w samorządach. Zaprezentujemy go w trakcie warsztatu. Liczymy na informację zwrotną, na ile treści w nim zawarte są przydatne w państwa pracy i o czym jeszcze powinniśmy pomyśleć przygotowując ostateczną wersję przewodnika.

Warsztat będzie okazją do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie wpływania na decyzje podejmowane przez władze samorządowe.  

Warsztat potrwa do 19.30. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza znajdującego się TUTAJ i trwa do niedzieli 14 marca do 23:59. Osoby zarejestrowane otrzymają link do spotkania. 

Projekt badawczy był możliwy dzięki wsparciu National Endowment for Democracy. Poglądy i opinie wyrażone w raporcie są poglądami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają oficjalną politykę lub stanowisko National Endowment of Democracy.