Szanowni Państwo,

Życzę wszystkim partnerom i przyjaciołom Fundacji Szczęśliwego Nowego Roku. Pełnego wyzwań i pełnego pomysłów jak im sprostać! Korzystając z okazji, chciałbym poinformować o zmianach w naszym Zarządzie.

Jakub Górnicki – współtwórca fundacji, a także członek jej Zarządu przestaje pełnić swoje dotychczasowe funkcje i obejmie nowe zadania jako członek Rady Fundacji. Oznacza to, że nie będzie on zaangażowany wykonawczo w działania organizacji. Jakub postanowił więcej czasu poświęcić na rozwijanie swoich pasji – niezwiązanych z działalnością Fundacji. Jego nową drogę można śledzić tu: https://medium.com/@jakubgornicki

Kubo, chciałbym podziękować Ci za lata owocnej i pełnej przygód współpracy. Bez Twojego wkładu nie udałoby się osiągnąć wielu rzeczy, z których jesteśmy najbardziej dumni. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zawodowej. Śledzimy i trzymamy kciuki. Do zobaczenia na spotkaniach Rady Fundacji!

Do Zarządu Fundacji ePaństwo dołącza natomiast Krzysztof Izdebski. Prawnik i aktywista od wielu lat związany z obszarem przejrzystości życia publicznego i otwartych danych. Krzysztof będzie kontynuował pracę jako dyrektor programowy Fundacji oraz wesprze jej międzynarodowe działania.

Z Krzysztofem możecie kontaktować się pod adresem krzysztof.izdebski[at]epf.org.pl. Adres Kuby, jako członka Rady pozostaje bez zmian.

Z pozdrowieniami,
Daniel Macyszyn
Prezes Zarządu Fundacji ePaństwo