W tym roku drugi dzień Personal Democracy Forum PL CEE to również Community Day w całości poświęcony społeczności, którą zgromadzimy wokół wydarzenia.

Pragniemy tego dnia zaangażować organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, fanów nowych technologii, startupy, dziennikarzy do przeprowadzenia własnej sesji podczas Community Day 18 marca 2016 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Budowanie społeczności jest jednym z kluczowych celów PDF PL CEE. Chcielibyśmy również, aby głos uczestników konferencji został zauważony. PDF PL CEE 2016 podejmuje temat łączenia obywateli na rzecz przywrócenia debaty publicznej i stawia pytanie: jak zmierzyć się z problemem narastającej liczby skonfliktowanych grup społecznych? Dlatego podczas drugiego dnia skupimy się na takich tematach jak: kultura, edukacja, organizacje pozarządowe, dziennikarstwo, technologie, społeczeństwo. Planujemy przeprowadzić dwadzieścia 50-minutowych warsztatów w 4równoległych blokach.

Chcielibyśmy, aby sesje były jak najbardziej interaktywne i pozwalające na duże zaangażowanie uczestników, tak, aby mogli poznać nowe punkty widzenia i wykorzystać zdobyte doświadczenie w codziennej pracy.

Stwórzmy PDF PL CEE idealnym miejscem do wymiany inspirujących myśli!

 

Formularz: https://docs.google.com/forms/d/16WN7Ymr82GDDQR4_jIARPzVzvY19hwlQmmsJsTdK_vg/viewform