Na nowej stronie TechSoup Polska – www.techsoup.pl –  znajdziesz produkty i artykuły dotyczące wspierania organizacji pozarządowych, społecznych technologii i otwartych danych. Pomogą Ci one zrozumieć i wykorzystać technologie w działaniach społecznych.

www.techsoup.pl to również strona, na której znajdziesz informacje o wszystkich programach, projektach i inicjatywach TechSoup Polska, skorzystasz z dotacji na sprzęt i oprogramowanie dla NGO i dowiesz się więcej o społecznych technologiach.

Misją TechSoup Polska jest wspieranie organizacji pozarządowych i instytucji społecznych takich jak biblioteki, organizacje kościelne czy muzea. Wraz z premierą strony, TechSoup dołączył do oferty produktowej oprogramowanie do obróbki zdjęć firmy Zoner.  O tym, jak korzystać z Zoner Photo Studio, a także jak zarejestrować się w programie Technologie.org.pl dowiesz się na stronie.

TechSoup Polska jest częścią międzynarodowej sieci partnerów TechSoup, organizacja rozpoczęła działalność w Stanach Zjednoczonych w 1987, a w Polsce działa od 2009 roku.

 

Informacja prasowa od TechSoup Polska